KONST / Litografier / Grafiska blad 7884308
*
nr 788 4308
Grafiska blad
5 st. sjöfåglar, bladets mått: 28x43
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 oktober 2012
kl 18:58:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/10 14:38:34
1
300 kr
29/10 17:35:44
2
200 kr
29/10 18:48:32
2
350 kr
29/10 18:51:13
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv fågel fågelmotiv fåglar grafiska blad litografier sjöfågel sjöfåglar
-
3277 Grafiska blad
4 st, eftertryck. Signerade Dubois, Erotiska motiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
*
Grafiska blad
nr 788 4308
Grafiska blad
5 st. sjöfåglar, bladets mått: 28x43
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 oktober 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/10 14:38:34 | 1 | 300 kr |
29/10 17:35:44 | 2 | 200 kr |
29/10 18:48:32 | 2 | 350 kr |
29/10 18:51:13 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv fågel fågelmotiv fåglar grafiska blad litografier sjöfågel sjöfåglar
-
3277 Grafiska blad
4 st, eftertryck. Signerade Dubois, Erotiska motiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45